Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Günün ilk yarısında duygusal alanda kendinizi daha hassas hissedebilirsiniz, dengede kalmaya bakın. Akşam saatlerinde ise daha kararlı olabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Günün ilk yarısında zaman alan işlere ve düzene dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde ise evlilik ve ortaklı konularda daha hassas olabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Günün ilk yarısında kişisel konularda daha canlı ve yaratıcı olabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise uğraştırıcı koşullar ortaya çıkabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günün ilk yarısında evle ilgili konularda daha sakin kalmaya bakmalısınız. Akşam saatlerinde ise aşk ve eğlenceli konulara daha açıksınız.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günün ilk yarısında kısa ziyaretler, görüşmeler gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde ise kişisel alanda daha kararlı davranabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Günün ilk yarısında parasal alanda ve harcamalarınızda abartıya gitmemelisiniz. Akşam saatlerinde ise kardeşler ve yakın çevreniz sizi daha meşgul edebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Günün ilk yarısında Ay burcunuzda ilerlerken daha girişken ancak tartışmacı olabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise maddi konular dikkat çekebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Günün ilk yarısında ilişkilerinizde daha sakin ve dengeli kalmaya bakmalısınız. Akşam saatlerinde ise Ay burcunuza ilerleyerek size daha yüksek konsantrasyon ve hassasiyet getirmekte.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Günün ilk yarısında arkadaşlıklar içinde daha dengeli olmaya bakın. Akşam saatlerinde ise bazı gizli durumlar huzursuzluk ve risk yaratabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Günün ilk yarısında ailenizle ve toprağa ait konularla daha çok ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise arkadaşlarla bir arada olmak iyi olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Günün ilk yarısında kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz. Ancak akşam saatlerinde daha yorucu, test edici durumlar gündeme gelebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Günün ilk yarısında duygusal açıdan huzursuzluk yaşanabilir. Neyse ki akşam saatlerinde daha akıcı ve yapıcı imkanlar içindesiniz.